پیام معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گناباد به مناسبت هفته پژوهش و فناوری

انتشار محتوا: ۱۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۰:۰۰ قبل از ظهر
پ

متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

در حالی هفته پژوهش و فناوری سال 1399 را گرامی میداریم که گرفتار شدن در پاندمی بیماری عفونی کووید-19، ارزش تحقیقات و فناوری را پیش از پیش نمودار کرده است و چشم همگان برای مقابله و کنترل این بیماری به دستاوردهای علمی و فناوری محققین دوخته شده است. اعضای هیئت علمی ، دانشجویان و پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی گناباد نیز همپای محققین سراسر دنیا پا در عرصه این میدان نهاده‌اند تا انشاء الله با یاری خداوند متعال در بازگرداندن سلامت و آرامش به جامعه انسانی کمک کننده باشند.
این دانشگاه در سال 1399 به جد در تلاش بود تا ضمن اخلاق مداری بتواند مسیر حرکت از دانشگاه نسل دوم به دانشگاه نسل سوم با مشخصه‌های کارآفرینی و تجاری سازی دستاوردهای علمی را با فراهم ساختن زیرساخت‌های نرم نظیر بهبود فرآیندها و زیرساخت‌های سخت با تمرکز بر توسعه امکانات آزمایشگاهی و نیز توانمند شدن برای تبدیل دانش به فناوری و برقراری ارتباطات بین دانشگاه‌های ملی و بین‌المللی طی نماید تا بتواند سهم خود را به توسعه اقتصادی و کمک به جهش تولید ادا نماید.
در این راستا ضمن تبریک هفته پژوهش و فناوری سال 1399 به اعضای محترم هیئت علمی، دانشجویان و پژوهشگران دانشگاه، از تلاش‌های شما بزرگواران صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم.


دکتر شهلا خسروان
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گناباد