برنامه‌های هفته پژوهش سال 99 اعلام شد

انتشار محتوا: ۱۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۰:۰۰ قبل از ظهر

سرپرست گروه ارزیابی و توسعه تحقیقات دانشگاه، برنامه‌های هفته پژوهش در سال 99 را اعلام کرد.


به گزارش وب‌دا، دکتر جلال مردانه افزود: با توجه به نامگذاری 22 تا 26 آذرماه به عنوان هفته پژوهش، برنامه‌های مختلفی در دانشگاه برگزار می‌شود.
وی تصریح کرد: با توجه به شرایط پیش رو و محدودیت در برگزاری جلسات به صورت حضوری، بر اساس مصوبه شورای پژوهشی دانشگاه، مقرر گردید برنامه‌هایی به مناسبت گرامیداشت این هفته در دانشگاه برگزار شود که تمامی این برنامه‌ها به صورت مجازی انجام خواهد شد.
دکتر مردانه، افتتاحیه آزمایشگاه جامع تحقیقات و سالن کنفرانس کتابخانه را از جمله برنامه‌های این هفته عنوان کرد و افزود: علاوه بر این، از پایگاه اطلاع رسانی کووید-19 و دیتا رجیستری بیماران مشکوک، محتمل و قطعی مبتلا به کووید-19 در مراکز درمانی بهداشتی شهرستان گناباد رونمایی خواهد شد.
وی با اشاره به برگزاری همایش مجازی یافته‌های پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی گناباد مرتبط با کووید-19، عنوان کرد: اخلاق در پژوهش بر گروه‌های آسیب پذیر، جستجوی منابع علمی، ژورنال کلاب، مبانی علم سنجی، ارتقاء مجلات و رنکینگ‌های آکادمیک، فرآیند تجاری کردن مواد موثره گیاهی جهت اهداف دارویی و غذایی، پروپوزال نویسی،
Systematic Review و مبانی عملکرد مبتنی بر شواهد از جمله کارگاه‌هایی است که در طی این هفته برگزار خواهد شد.
دکتر مردانه، تقدیر از پژوهشگران برتر و فعالان عرصه پژوهش و معرفی واحد توسعه تحقیقات بالینی و کتابخانه بیمارستان علامه بهلول را از دیگر برنامه‌های هفته پژوهش در این دانشگاه عنوان کرد.